5V DC 1.4W Rose lule diellore burim pompë AS60A - Kina Shenzhen Giant Electric

5V DC 1.4W Rose lule diellore burim pompë AS60A

Përshkrim:


 • Model: AS60A
 • Tensioni nominal i punës: 7VDC
 • Max statike Kreu i ujit: 95 ± 10 (cm)
 • Max kursit statike rrjedhjes: 180 ± 18L / H
 • Jetëgjatësi: operacion i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H
 • Temperatura Max punës: Under dhomë një mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤60 ℃
 • Aplikimi: burim diellore, dush Bird, pishinë, pellg peshk, stolisje kopsht, Patio, qarkullimi diellore të ujit, etj.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbajtja Paketa

  pjesë Përshkrim sasi
  A       panel diellor me pompë    1
   B1 lidh tub    1
   B2 lidh tub    1
  B3      Nozzle 1    1
   B4      Nozzle 2    1
   B5      Nozzle 3    1
   B6      hundë 4    1

  001

  I nstallation

  1. Grumbulluar tub që lidh B1 me prizë pompë, dhe pastaj me lidh B2 tub dhe nozzles nga ana e tij. (Fig.1)
  2. Vendosja e prodhimit në ujë, duke u siguruar pompë uji është i zhytur plotësisht në ujë. Le rrezet e diellit shkëlqejnë diectly në panel diellor pa asnjë hije në mënyrë që pompa e ujit mund të fillojë të ujit spërkatje.

  tipar
  ● E Lifetime: ≥10000Hours
  ● Restart: Pompa burim do të rifillojë automatikisht në 3seconds herë rrezet e diellit të ndritshme shkëlqen direkt përsëri në panel diellor, pa asnjë hije.
  Specifikimi
  ● Panel Solar: 5V / 1.4 W ● Madhësia e panelit diellor: Φ162mm * 3mm
  ● maksimale Lift i Pump: 70 cm ● Fuqia e Pompë: 0.5 ~ 0.85W

  ● maksimal i ujit Lartësia: 30-45 cm vëllimi ● maksimal i Flow : 150l / h
  shënim
  1.Before duke përdorur produktin, film mbrojtëse në panel diellor duhet të hiqen për të shmangur që ndikojnë në funksionimin normal të produktit.
  2.Make sigurt për të le të plotë panel diellor fytyrë direkt në diell! Pompë nuk mund të punojnë nën hijen apo renë.
  3. pishinë duhet të ketë ujë të mjaftueshëm për të siguruar pompë është i zhytur plotësisht në ujë.
  4.Cleaning pompë dhe panel rregullisht. Sigurohuni që nuk mbulon çdo pjesë e panelit diellor apo blloqe pompë.

  Fuqia 5. i panelit diellor varet nga rrezet e diellit, kështu pompë ndikohet nga moti, stinët dhe vende etj.
  6.Don't të bëjë punën e pompës pa ujë për një kohë të gjatë, përndryshe, jetëgjatësia e tij do të shkurtohen.
  7. Nëse ju gjeni llak e ujit është i bllokuar, ju mund të hiqni pompë për pastrim. (Siç tregohet në foto të drejtë.)

  Pas shitjes shërbimi
  Shërbimi ynë ndaj klientit është miqësore dhe pa sherr, ju lutem na kontaktoni nëse është e nevojshme:
   ● rimbursim ose zëvendësim
  ● Mbështetje Teknike
   ● Paketa jo në Perfect Kushti 


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !