DC motori brushless ngrohje pompë JT6003-A2 - China Shenzhen Giant Electric

DC motori brushless ngrohje pompë JT6003-A2

Përshkrim:


 • Model: JT6003-A2
 • Duke punuar gamë të tensionit: 6VDC-24VDC
 • Kreu Static uji: 3 ~ 10meters
 • Shkalla e statike rrjedhjes: 10 ~ 35 L / min
 • Jetëgjatësi: operacion i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H
 • Temperatura Max punës: Under dhomë një mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤100 ℃
 • Aplikimi: ftohës i automjeteve të pastër elektrike, makina, kamionë, rritje të presionit të diellor / gaz ngrohës uji dhe sistemet e energjisë diellore, ujitjen bujqësore, artizanale, etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametri i produktit
  Regjim            karakter

  JT6003-A2

   Gamë të tensionit të punës

  6VDC-24VDC

   Fuqi e vlerësuar

  20 ~ 80W

   kreu Static ujë

  3 ~ 10meters

   Shkalla e rrjedhjes Static

  10 ~ 35 L / min

   jetëgjatësi

  Operacioni i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H

   Ambienti i punës

  vlera PH: PH5-10 (acid i dobët dhe baza e dobët), i realizueshëm dyja në tokë dhe në ujë.

   Max zhurma

  Nën kushte normale të punës, (1meter mbi instrumentin provë) <40dB

   Temperatura Max pune

  Nën dhomë mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤100 ℃

   Aplikacion

  Ftohës i automjeteve të pastër elektrike, makina, kamionë, rritje të presionit të diellor / gaz ngrohës uji dhe sistemet e energjisë diellore, ujitjen bujqësore, artizanale, etj

   Ngjyrë

  Black (mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja)

   përmasat

  klasën IP

  gji

  prizë

  Vërejtje

  gjatësi 

  (Mm)

  gjerësi 

  (Mm)

  lartësi

  (Mm)

   

  OD (mm)

  ID (mm)

  OD (mm)

  ID (mm)

  pompë metalike
   108,0 

  76,0

  85.0

  IP67

  20.0

  13.0

      20.0

  13.0

   

   

  jashtë View

   1

  shpërtheu View

   2

  Curve Grafiku

  3

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !