DC brushless pastër të ujit automjeteve Electric ftohës pompë JT6003-A1 - China Shenzhen Giant Electric

DC brushless pastër automjeteve Electric ftohës pompë uji JT6003-A1

Përshkrim:


 • Model: JT6003-A1
 • Duke punuar gamë të tensionit: 6VDC-24VDC
 • Kreu Static uji: 3 ~ 10meters
 • Shkalla e statike rrjedhjes: 10 ~ 35 L / min
 • Jetëgjatësi: operacion i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H
 • Temperatura Max punës: Under dhomë një mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤100 ℃
 • Aplikimi: ftohës i automjeteve të pastër elektrike, makina, kamionë, rritje të presionit të diellor / gaz ngrohës uji dhe sistemet e energjisë diellore, ujitjen bujqësore, artizanale, etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametri i produktit
  Model           karakter

  JT6003-A1

   Gamë të tensionit të punës

  6VDC-24VDC

   Fuqi e vlerësuar

  20 ~ 80W

   kreu Static ujë

  3 ~ 10meters

   Shkalla e rrjedhjes Static

  10 ~ 35 L / min

   jetëgjatësi

  Operacioni i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H

   Ambienti i punës

  vlera PH: PH5-10 (acid i dobët dhe baza e dobët), i realizueshëm dyja në tokë dhe në ujë.

   Max zhurma

  Nën kushte normale të punës, (1meter mbi instrumentin provë) <40dB

   Temperatura Max pune

  Nën dhomë mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤100 ℃

   Aplikacion

  Ftohës i automjeteve të pastër elektrike, makina, kamionë, rritje të presionit të diellor / gaz ngrohës uji dhe sistemet e energjisë diellore, ujitjen bujqësore, artizanale, etj

   Ngjyrë

  Black (mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja)

   përmasat

  klasën IP

  gji

  prizë

  Vërejtje

   

  gjatësi 

  (Mm)

  gjerësi 

  (Mm)

  lartësi

  (Mm)

   

  OD (mm)

  ID (mm)

  OD (mm)

  ID (mm)

  pompë metalike
   121.5 

  76,0

  94.5

  IP67

  20

  14

      20

  14

   

  jashtë View

  image001-1

  shpërtheu View

  image002-1

  Curve Grafiku

  image003-1

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !