DC brushless qarkullimit Akuariumi pompë JT4503-2 - Kina Shenzhen Giant Electric

DC brushless Akuariumi qarkullimit pompë JT4503-2

Përshkrim:


 • Model: JT4503-2
 • Duke punuar gamë të tensionit: 6VDC-24VDC
 • Kreu Static uji: 0,5 ~ 6M
 • Shkalla e Static rrjedhjes: 4 ~ 10L / min
 • Jetëgjatësi: operacion i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H
 • Temperatura Max punës: Under dhomë një mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤70 ℃
 • Nën një mjedis temperaturën e dhomës, lëngu mesme temperature≤70 ℃: ftohës ujit, shpërndarje të ngrohjes, burim i vogël, Akuariumi, pellg peshk, vepra artizanale, etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametri i produktit
  Model           karakter

  JT4503-2

   Gamë të tensionit të punës

   6VDC-24VDC

   Fuqi e vlerësuar

   3 ~ 25W

   kreu Static ujë

   0,5 ~ 6M

   Shkalla e rrjedhjes Static

   4 ~ 10L / min

  jetëgjatësi

   Operacioni i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H

   Ambienti i punës

   vlera PH: PH5-10 (acid i dobët dhe baza e dobët), i realizueshëm dyja në tokë dhe në ujë.

   Max zhurma

   Nën kushte normale të punës, (1meter mbi instrumentin provë) <35dB

   Temperatura Max pune

   Nën dhomë mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤70 ℃

   Aplikacion

   ftohës me ujë, shpërndarje të ngrohjes, burim i vogël, Akuariumi, pellg peshk, vepra artizanale, etj

   Ngjyrë

   Black (mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja)

   përmasat

  klasën IP

  gji

  prizë

  Vërejtje

   

  gjatësi 

  (Mm)

  gjerësi

   (Mm)

  lartësi

  (Mm)

   

  OD (mm)

  ID (mm)

  OD (mm)

  ID (mm)

  Gji dhe dalje të ketë vida
   90.0 

  50.0

  72.0

  IP68

  1 / 2G fije

  14

  1 / 2G fije

  14

   

  jashtë View

   image001-1

  shpërtheu View

   image002-1

  Curve Grafiku

  image003-1

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !