10V 2W 180mm diametër DC diellore zog dush burim pompë AS180-1020A - Kina Shenzhen Giant Electric

10V 2W 180mm diametër DC dush diellor zog burim pompë AS180-1020A

Përshkrim:


 • Model: AS180-1020A
 • Duke punuar gamë të tensionit: 5VDC-12VDC
 • Max statike Kreu i ujit: 120 ± 15 (cm)
 • Max kursit statike rrjedhjes: 210 ± 25L / H
 • Jetëgjatësi: operacion i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H
 • Temperatura Max punës: Under dhomë një mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤70 ℃
 • Aplikimi: burim Solar, pishinë, stolisje kopsht, qarkullimi diellore të ujit, etj.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parametri i produktit
  Regjim l            karakter

  AS180-1020A

   Pump Vlerësurat tensionit të punës

  10VDC

   Filloni tensionit

  5VDC

   Gamë të tensionit të punës

  5VDC-12VDC

   Vlerësuarat aktuale

  135 ± 15 (MA)

   Fuqi e vlerësuar

  1.35W

   Max s kreu Tatiç ujë

  120 ± 15 (cm)

   Max s Shkalla e rrjedhjes Tatiç

  210 ± 25L / H

   Panel diellor

  10V / 2W

   bateri

  7.4V / 600mAh

   jetëgjatësi

  Operacioni i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H

   Ambienti i punës

  vlera PH: PH5-10 (acid i dobët dhe baza e dobët), i realizueshëm dyja në tokë dhe në ujë.

   Max zhurma

  Nën kushte normale të punës, (1meter mbi instrumentin provë) <40dB

   Temperatura Max pune

  Nën dhomë mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤70 ℃

   Model Pump

  AD180-1012A

   Madhësia e brendshme box

   190 * 190 * 51 (mm)

   Madhësia Out kartoni

                               410 * 390 * 400 (mm)

   paketim

         1square panel diellor + 1pump + 6 hundëzat + 1manual

   Qty / CTN

                              28PCS / CTN

   Aplikacion

  burim diellor, pishinë, stolisje kopsht, qarkullimi diellore të ujit, etj.

   

  jashtë View

  AS180-1020A1022-1

  Photo për referencë tuaj

  AS180-1020A1067-1

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !