DC brushless dush përforcues pompë JT6001-1 - Kina Shenzhen Giant Electric

DC brushless dush përforcues pompë JT6001-1

Përshkrim:


 • Model: JT6001-1
 • Duke punuar gamë të tensionit: 6VDC-24VDC
 • Kreu Static uji: 3 ~ 15M
 • Shkalla e statike rrjedhjes: 10 ~ 30 L / min
 • Jetëgjatësi: operacion i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H
 • Temperatura Max punës: Under dhomë një mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤90 ℃
 • Aplikimi: ftohës i automjeteve të pastër elektrike, makina, kamionë, rritje të presionit të ngrohës diellore / gaz me ujë, sistemet e energjisë diellore, ujitjen bujqësore, etj.
 • Detail Product

  Produkt Tags

   Parametri i produktit
  Model           karakter

  JT6001-1

   Gamë të tensionit të punës

  6VDC-24VDC

   Fuqi e vlerësuar

  20 ~ 75W

   kreu Static ujë

  3 ~ 15M

   Shkalla e rrjedhjes Static

  10 ~ 30 L / min

   jetëgjatësi

  Operacioni i vazhdueshëm në punën normale përreth> 20000H

   Ambienti i punës

  vlera PH: PH5-10 (acid i dobët dhe baza e dobët), i realizueshëm dyja në tokë dhe në ujë.

   Max zhurma

  Nën kushte normale të punës, (1meter mbi instrumentin provë) <35dB

   Temperatura Max pune

  Nën dhomë mjedis të temperaturës, të mesme fluide temperature≤90 ℃

   Aplikacion

  Ftohës i automjeteve të pastër elektrike, makina, kamionë, rritje të presionit të ngrohës diellore / gaz me ujë, sistemet e energjisë diellore, ujitjen bujqësore, etj.

   Ngjyrë

  Black (mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja)

   përmasat

  klasën IP

  gji

  prizë

  Vërejtje

   

  gjatësi 

  (Mm)

   

  gjerësi 

  (Mm)

   

  lartësi

  (Mm)

   

  OD (mm)

  ID mm)

  OD (mm)

  ID (mm)

  Outlet dhe gji kanë temat
   86.5 

  60.0

  110.0

  IP68

  1 / 2G fije

  15

  1 / 2G fije

  14

   

   

  jashtë View

  image001-1

  shpërtheu View

  image002-1

  Curve Grafiku

  image003-1

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !